Bo ve titreşim testi:

MR cihazları çevresel titreşimlere karşı çok hassas olduğundan B0 ve raporlu titreşim testi yapıyoruz. Yapısal titreşimler asansörler, motorlar, pompalar ve binanın yakınından geçen araçlar gibi çeşitli kaynaklardan kaynaklanabilir.

Bu nedenle, yeni bir MRI konumu seçmeden önce titreşim testinin yapılması tavsiye edilir. Her üretici, çeşitli frekanslarda izin verilen maksimum titreşimler için yerleştirme kriterleri sağlayacaktır.

Çoğu durumda çözümler nispeten basittir. Örneğin, yakındaki rahatsız edici mekanik ekipmanın yerini değiştirmek veya makinenin veya MRI sisteminin altına titreşim izolasyon pedleri yerleştirmek mümkün olabilir. Daha da pahalı bir çözüm, mıknatısın üzerinde durduğu beton levhanın izole edilmesini içerir. Nadir durumlarda MRI için alternatif bir bölgenin dikkate alınması gerekecektir.

Taşıma ve Arma:

Gerektiğinde vinçler ve platformlar da dahil olmak üzere hem dikey hem de yatay taşıma için özel çözümler sunduğumuz “son mil” taşımacılığını düzenliyor ve denetliyoruz. Standart MRI donanımı teslimatlarımız, MRI donanımı için gereken sistem ve saha karmaşıklığına bağlı olarak genellikle 3-5 saat içinde tamamlanır. Ayrıca MRI sistemleri için satılık MRI arma tekerleklerimiz de mevcuttur.