Kalite:

Ceren, 1997’den bu yana xxx’in üzerinde kurulum projesi gerçekleştirdi ve şu anda yılda ortalama 250’nin üzerinde kurulum gerçekleştiriyor. Büyük tıbbi görüntüleme ekipmanlarının ve RF Kafeslerinin kurulumunda uzmanlaşmış 50’den fazla mekanik kurulumcudan oluşan bir ekibimiz var. Çalışanlarımız, beceri ve bilgilerinin, kurdukları son teknoloji ürünü tıbbi çözümlerle eşleştiğinden emin olmak için kapsamlı iş başında ve resmi teorik (sınıf) eğitimden geçmektedir.

Deneyimli ve sertifikalı personelimiz, kurulum sırasında saha ve ekipman koşullarını kurulumun tamamlanmasına ve teslimine kadar raporlamak, sorunları tespit etmek ve gündeme getirmek için her müşteri için günlük ilerleme raporları hazırlar.

Kalite yönetim sistemimiz sistemin son kullanıcıya eksiksiz, kalibre edilmiş ve zamanında teslim edilmesini sağlar. Müşteri beklentilerini karşılayabilen ve aşabilen yüksek performanslı esnek şirket kültürümüzle birlikte, her projeyi en nitelikli personelle eşleştirmeyi sağlıyoruz.

Ceren Grubu Kalite Güvence süreçleri geçerli endüstri standartlarına uygundur. Bu nedenle süreçlerimizi ISO 9001 normlarına göre sertifikalandırıyoruz. Yani sadece üretim tesisimiz değil, kurulumlarımız da geçerli standartlara uygundur.